Kongresy - Gabinet okulistyczny

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kongresy

Londyn
W 2006r roku XXIV Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych odbył się w Londynie . W kongresie wzieło udział wielu okulistów z całego świata .
Można było się naocznie przekonać ( live surgery), że polska okulistyka stoi na wysokim poziomie.
Lizbona
W 2005r braĹ‚em udziaĹ‚ w XXIII Kongresie Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych. Kongres był zorganizowany w stolicy Portugalii - Lizbonie.
Fot. na górze po lewej, przed salą kongresową fot. na górze po prawej, Nazare nad Atlantykiem
Stockholm
Coroczny Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych w roku 2007 odbył się w Stockholmie. Zgromadził największą liczbę uczestników z Europy i świata - ponad 5 tysięcy.
Obrady odbywały się w Stockholm International Fairs & Congress Centre w dniach 8-12 09.2007 r.
Paryż
4-8 września 2010 r. odbył się w Paryżu XXVI Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej (ESCRS).
Ponad 6000 okulistów z wszystkich kontynentów zgromadził XXVIII Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej.
W tym roku specjaliści obradowali w Paryżu, w nowoczesnym Le Palais des Congre's.
Mediolan
W dniach 5-10 września (2012 r.) w Mediolanie odbył się XXVII Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej (ESCRS).
Kongresy ESCRS stanowią najważniejsze spotkania środowiska okulistycznego w Europie.
Amsterdam
W dniach 4-8 pażdziernika (2013 r.) w Amsterdamie odbył się XXVII Kongres Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej (ESCRS).
Kongresy ESCRS stanowią najważniejsze spotkania środowiska okulistycznego w Europie.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego