Soczewki wieloogniskowe

Nowoczesna chirurgia oka umożliwia usunięcie zaćmy i uzyskanie widzenia bez okularów z bliska i z daleka.To możliwe dzięki innowacyjnym soczewkom multifokalnym Lentis. Polecam je ze względu na dobre parametry, efekty oraz satysfakcję pacjentów po zabiegach operacyjnych.

Soczewki firmy Topcon

Soczewki wewnątrzgałkowe Lentis zapewniają doskonałą ostrość obrazu i naturalny odbiór kolorów. Lentis MPlus, zapewnia doskonałe widzenie w każdej odległości (z bliska, z daleka i w odległościach pośrednich). Dodatkowa korekcja okularowa nie jest potrzebna. Dostępna również w wersji Mplus Toric do korekcji astygmatyzmu; idealna dla osób aktywnych, chcących osiągnąć komfort życia bez okularów! Soczewki produkcji japońskiej.

 

Soczewki firmy Alcon

Bez zaćmy a także bez okularów do bliży, do dali i do korzystania z komputera. Nowa generacja soczewek trifokalnych, która zapewnia bardzo dobrą jakość widzenia na odległość 60 cm – najbardziej dogodną dla wykonywania wielu codziennych czynności. Nowa soczewka AcrySof® IQ PanOptix™ – nowe możliwości korekcji starczowzroczności. Pacjenci po zabiegu będą mogli widzieć dobrze z daleka, bliska i na odległości pośrednie.

 

Doskonałe widzenie z bliska

Doskonałe widzenie z bliska

Doskonałe widzenie z daleka

Doskonałe widzenie z daleka

Close Menu