Wieloogniskowe - Gabinet okulistyczny

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wieloogniskowe

Zacma
Soczewki  wieloogniskowe  firmy  Topcon  

 
 


Nowoczesna chirurgia oka umożliwia usunięcie zaćmy i uzyskanie widzenia bez okularów z bliska  i  daleka .
To możliwe dzięki innowacyjnym soczewkom multifokalnym Lentis MPlus.
Wszczepiam  soczewki firmy  Topcon  (Japonia ) -  Lentis  Mplus  ze  względu  na  dobre  parametry , efekty   i satysfakcję  pacjentów  po  zabiegach operacyjnych .

 
 

 
 
Rodzaje soczewek Lentis
Soczewki wewnątrzgałkowe Lentis zapewniają doskonałą ostrość obrazu i naturalny odbiór kolorów. Proponuję  nastepujące   rodzaje soczewek Lentis:

Komfort – soczewka jednoogniskowa Lentis Comfort, która zapewnia doskonałe widzenie z daleka i w odległościach pośrednich, ale wymaga dodatkowej korekcji do bliży; idealna dla kierowców i do pracy przy komputerze

Premium – soczewka wieloogniskowa Lentis MPlus, która zapewnia doskonałe widzenia w każdej odległości (tj. z bliska, z daleka i w odległościach pośrednich), a dodatkowa korekcja okularowa jest niepotrzebna!; dostępna również w wersji Mplus Toric do korekcji astygmatyzmu; idealna dla osób aktywnych, chcących osiągnąć komfort życia bez okularów!
Soczewki  wieloogniskowe  firmy  Alcon 

 
 

 
 Bez zaćmy a także bez okularów do bliży, do dali i do korzystania z komputera. Nowa generacja soczewek trifokalnych, która zapewnia bardzo dobrą jakość widzenia na odległość 60 cm – najbardziej dogodną dla wykonywania wielu codziennych czynności.
Nowa soczewka AcrySof® IQ PanOptix™ – nowe możliwości korekcji starczowzroczności. Pacjenci po zabiegu będą mogli widzieć dobrze z daleka , bliska i na odległości pośrednie .

 
 
Zdjęcia  poniżej  przedstawiają  dobre  widzenie  z  bliska ( fotka  wyżej  )  i  dobre  widzenie  z  daleka  (  fotka  niżej )  . Dzięki  soczewce  wieloogniskowej  widzimy  z  bliska  i  daleka  bez  dodatkowych  okularów . 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego